Спортни изяви 2010/2011


Спортни изяви 2009/2010

Баскетбол - девойки

1. Ивана Георгиева Боянова – XIе
2. Ралица Рашкова Пърлева - XIIб
3. Евгения Атанасова Киричева – VIIIд
1-во място общинско и 2-ро място областно първенство
ръководител на отбора Георги Стойчев

Баскетбол – юноши

1. Петър Валентинов Георгиев – XIIб - капитан
2. Христо Минков Ничев – XIIа
3. Димитър Иванов Стоянов – XIв
4. Дилиан Павлов Павлов – Xв – капитан
5. Георги Трифонов Минов – Xв
6. Христо Георгиев Бодуров – XIIб
1-во място общинско и 1-во място областно първенство
ръководител на отбора Георги Стойчев

Бадминтон – девойки

1. Ангелина Янакиева Моллова – Xд
2. Анелия Иванова Петрова – Xд
3. Виолета Иванова Джиева – Xд
4. Виелета Стоянова Готева – VIIIб
1-во място на общинско, 1-во място на областно и 2-ро място на зоналните първенства.
ръководител на отбора Георги Стойчев

Лека атлетика – юноши VIII-X клас

1. Петър Георгиев Керелов – VIIIд
2. Денис Георгиев Александров – VIIIа
3. Христо Ангелов Зюмбюлев – VIIIб
4. Богомил Иванов Кьосев – VIIIа
1-во място крос „Златна Есен”
ръководител на отбора Георги Стойчев

Тенис на маса

1. Лиляна Васкова Божилова - IXв
2. Гълъбина Стоянова Анова – Ха
3. Анелия Николаева Панчева - Хд
4. Катерина Костадинова Куманова – 1Ха
1-во място на областно и 3-то място на зонално първенство в гр. Пловдив 21.04.2010г.
Ръководител: Георги Кокозов

Волейбол – момчета X-XIIклас

2-ро място ня областно междуучилищно първенство.
Ръководител: Даниела Несторова

Волейбол – девойки X-XIIклас

2-ро място ня областно междуучилищно първенство.
Ръководител: Ева Дойчева


Спортните успехи на учениците и преподавателите от

МГ „К.Величков” – гр.Пазарджик

 2005 - 2008

Физическата култура и спорта са били винаги приоритетни от множеството дейности  в  МГ „Константин Величков”.
Огромното желание за изяви ни постави като водещо училище и в тази многостранна дейност. Представяме Ви многобройните ни успехи постигнати с труд и постоянство в учебно-тренировъчната дейност от ученици и учители:

 

Баскетбол

2005/ -I-во място общ.п-во, I-во областно, I-во зонално, VIII-мо републиканско

2006/- II място – XI XII кл юноши

                I място – VIII X кл – юноши

2007/- II място – VIII Х кл – юноши

             II място – ХIХII кл – юноши

             II място – VIII X кл – девойки

2008/-  I място – ХI ХII юноши

             II място – VIII X кл – юноши

             I място – ХI – ХII кл – девойки

 

Изявени ученици баскетболисти:

Юноши: 1.Любомир Влахов; 2.Борислав Игнатов; 3.Красимир Байлов; 4.Димитър Шевченко; 5.Петър Георгиев; 6.Емануил Стоянов; 7.Димитър Стоянов; 8.Делян Павлов; 9.Константин Карчинов; 10.Боян Келчев; 11.Христо Ничев;

Девойки: 1.Ивана Боянова; 2.Мариета Георгиева; 3.Ралица Пърлева; 4.Петя Мичева

 

Футбол

2005/ - II място – VIII клас

2006/ - II място – X XII кл

2007/ - II място – Х – ХII кл

2008/- I място-общ.; I място-обл.; II място-зона – XI XII кл

 

Изявени ученици футболисти:

1.Кристиян Банчев; 2.Венелин Русев; 3.Костадин Харизанов; 4.Мустафа Камберов; 5.Васил Чомаков; 6.Георги Янев; 7.Стилян Иванов; 8.Красимир Генев; 9.Варадин Попов; 10.Ангел Танчев; 11.Йордан Стремски

 

Есента на 2008 година Общ.п-во - VII X кл- III място, VII X кл- IV място

 

Лека атлетика

2005/ - I място девойки – XI XII клас, II място юноши -   XI XII клас

2006/ - II място девойки – VIII X клас

2007/ -I място девойки;II място юноши

 

Изявени лекоатлети

1.Адриана Славчева; 2.Христина Тодорова; 3.Гергана Торбанова; 4.Стефани Такева; 5.Ивана Боянова; 6.Кръстьо Тютюнджиев; 7.Нестор Колев; 9.Антон Еленков; 10.Ралица Лазарова

 

Крос „Зл. есен” – Ноември 2008 г.

I-во място девойки - XI XII кл

I-во място юноши - XI XII кл

 

Отборите по баскетбол,футбол и лека атлетика се  ръководиха от Георги Стойчев

 

Тенис на маса

Първо място на областно състезание по тенис на маса 2010г.

2006 - II място общ. п-во – момчета

2007 - II място общ. п-во – момчета

2008 - I място – VII X кл – момичета, II място VII X кл – момчета

 

Изявени тенисисти: Десислава Захариева,София Филева

 

Шахмат

2007 - II място общ. п-во

2008 - II място общ. п-во

Изявени шахматисти:

Надежда Иванова

 

Бадминтон

2006 – общ. I-во място, областно II-ро място

 

Изявени бадминтонисти: Атанас Маглянов, Илиан Иванов     

Ръководител на отборите  Георги Кокозов

 

Волейбол – юноши

2005- коледен турнир III-то място, общ. п-во IV място

2006- коледен турнир IV място, общ. п-во III място

2007- коледен турнир II място, общ. п-во III място

2008- коледен турнир IV място, общ. п-во IV място

2009- коледен турнир II място

 

Изявени волейболисти:

1.Петър Велков; 2.Димитър Пишминиев; 3.Георги Генов; 4.Георги Сираков;5.Йваило Димитров; 6.Мартин Йовчев

Ръководител на отбора: Даниела Несторова

 

2008/- Крос „Зл. есен” – VIII кл II-ро място – момчета –Мартин Колчаков

Волейбол – момичета Общ. п-во – I-во място

Ръководител на отбора: Ева Дойчева


Учебната 2004-2005г. е особено успешна за отборите в МГ:

БАСКЕТБОЛ

/ Стойчев /

Момчета - 8кл.

 

Общ.п-во  3място

Юноши- 9-12кл.

Общ.п-во 1 място

Обл.п-во 1 място

Зона 1 място

Реп.п-во 7място

ВОЛЕЙБОЛ

/ Маринов , Несторова /

Девойки - 9-12кл.

Общ п-во 2 място

Юноши - 9-12кл.

Общ п-во2място

ФУТБОЛ

/ Стойчев /

Момчета - 8кл.

Юноши - 9-12кл.

Общ п-во 2 място

Общ.п-во 2 място

ЛЕКА АТЛЕТИКА

/ Стойчев, Маринов /

Девойки - 9-12кл.

Общ.п-во 1 място

Обл.п-во 2 място

Юноши - 9-12кл.

Общ.п-во 3 място

БАДМИНТОН

/ Кокозов /

Юноши -  9-12кл.

Общ.п-во 1 място

Обл.п-во 1 място

Зона 2 място

ТЕНИС НА МАСА

/ Кокозов /

Юноши - 9-12кл.

Общ.п-во 3 място

СПОРТНИ ОТБОРИ И УСПЕХИ 2003/2004

КРОС "ЗЛАТНА ЕСЕН 2003"

ВТОРО място - VІІІ кл. - МОМИЧЕТА
1. Адриана Атанасова Славчева
2. Христина Димитрова Тодорова
3. Таня Светлинова Апостолова
4. Симеона Димитрова Симеонова

ТРЕТО място - VІІІ кл. - МОМЧЕТА
1. Георги Димитров Янев
2. Мартин Любомиров Келчев
3. Мирослав Боянов Лисков
4. Трифон Емилов Симеонов

ВТОРО място - ІХ - ХІІ кл. - ЮНОШИ
І отбор
1. Янко Василев Йорданов
2. Илин Василев Краен
3. Станимир Рангелов Чавдаров
4. Любомир Иванов Стоичков
ІІ отбор
1. Илиан Стоянов Кочев
2. Иво Спасов Иванов
3. Боян Любомиров Келчев
4. Христо Тодоров Златанов

РЪКОВОДИТЕЛИ: Даниела Несторова,
Ева Дойчева, Георги Стойчев
ПЪРВО място - ФУТБОЛ - ІХ - ХІІ кл.
1. Стефан Петров Вангелов
2. Станимир Рангелов Чавдаров
3. Димитър Ангелов Велков
4. Любомир Иванов Стоичков
5. Ивайло Владимиров Банев
6. Ангел Владимиров Банев
7. Веселин Тодоров Банчев
8. Иво Спасов Иванов
9. Владимир Валентинов Теленчев
10. Филип Ангелов Кривулев
11. Боян Любомиров Келчев
12. Спас Василев Ладжов
13. Ганчо Василев Иванов 
14. Цветан Емилов Тричков
15. Веселин Миланов Троянов
16. Милко Иванов Неделчев
17. Славчо Костадинов Нучев
18. Ивайло Спасов Тодоров

ФУТБОЛ - VІІІ кл.
1. Костадин Стефанов Харизанов
2. Борислав Василев Григоров
3. Радослав Петьов Пецов
4. Ангел Петров Тинчев
5. Георги Иванов Смилянов
6. Мирослав Михайлов Митов
7. Кристиян Валериев Бангеев
8. Мустафа Векилов Камберов
9. Атанас Иванов Кирчев
10. Йордан Сашов Сеферинкин
11. Харалан Петков Димов
12. Иван Спасов Китов
13. Йордан Иванов Стремски
14. Димитър Викторов Рачев
15. Александър Димитров Чантов
16. Иван Георгиев Йовчев
17. Мартин Генов Найденов


РЪКОВОДИТЕЛ: Георги Стойчев

ПЪРВО място - БАСКЕТБОЛ - VІІІ кл. - МОМЧЕТА
1. Димитър Людмилов Шевченко
2. Радослав Петьов Пецов
3. Костадин Стефанов Харизанов
4. Ангел Петров Тинчев
5. Георги Димитров Янев
6. Ангел Василев Ангелов
7. Мустафа Векилов Камберов
8. Костадин Ивов Тодоров
9. Атанас Иванов Киричев
10. Мирослав Боянов Лисков

ПЪРВО място - БАСКЕТБОЛ - ІХ - ХІІ кл. - ЮНОШИ
1. Славчо Костадинов Нучев
2. Живко Георгиев Биков
3. Борислав Бориславов Игнатов
4. Любомир Венциславов Влахов
5. Тодор Володиев Христов
6. Иво Спасов Иванов
7. Стефан Богоев Богоев
8. Костадин Гюрков Карчинов
9. Веселин Тодоров Банков
10. Красимир Георгиев Байлов
11. Мартин Василев Михов
12. Янко Василев Йорданов
13. Кръстьо Георгиев Тютюнджиев

ТРЕТО място - БАСКЕТБОЛ - ІХ - ХІІ кл. - ДЕВОЙКИ
1. Илиана Ангелова Козарева
2. Елена Стойчева Караджова
3. Анелия Илиева Филипова
4. Магдалина Лукова Карабойчева
5. Десислава Илиева Габерова
6. Таня Георгиева Генчева
7. Ани Георгиева Ташева
8. Мая Петева Мишева
9. Соня Николова Николова
10. Мирослава Ангелова Йовова

РЪКОВОДИТЕЛ: Георги Стойчев
ПЪРВО място - ВОЛЕЙБОЛ - ІХ - ХІІ кл. - ЮНОШИ
1. Дафин Михайлов Методиев 
2. Християн Борисов Патишанов
3. Звезделин Стоянов Георгиев
4. Иван Георгиев Георгиев
5. Йордан Василев Йорданов 
6. Симеон Любомиров Црънчев
7. Георги Димитров Михов
8. Мирослав Боянов Лисков
9. Владимир Живков Лаков
10. Георги Костадинов Миладинов
11. Славко Костадинов Нучев

ВТОРО място - ВОЛЕЙБОЛ - ІХ - ХІІ кл. - ДЕВОЙКИ
1. Мая Петева Мишева
2. Соня Николова Николова
3. Светлана Елисаветова Дангова
4. Елица Павлова Павлова
5. Людмила Йорданова Якофова
6. Вероника Иванова Тодорова.
7. Зоя Георгиева Гирцова
8. Адриана Атанасова Славчева

ВОЛЕЙБОЛ - V - VІІІ кл. - МОМИЧЕТА
1. Ива Костадинова Радиловска
2. Йорданка Димитрова Дукова
3. Ралица Николова Лазарова
4. Адриана Атанасова Славчева
5. Зоя Георгиева Гирцова
6. Вероника Иванова Тодорова
7. Людмила Йорданова Якофова
8. Христина Димитрова Тодорова

РЪКОВОДИТЕЛ: Даниела Несторова
ПЪРВО място - БАДМИНТОН - V - VІІІ кл. - МОМЧЕТА
1. Радослав Петьов Пецов
2. Илиан Иванов Стоилов
3. Кирил Станчев Тодоров
4. Ангел Петров Тинчев

БАДМИНТОН - ІХ - ХІІ кл. - ЮНОШИ
1. Стоян Тодоров Тодоров
2. Тодор Илиев Илиев
3. Пламен Огнянов Костов
4. Стоян Илианов Русков

БАДМИНТОН - ІХ - ХІІ кл. - ДЕВОЙКИ
1. Десислава Илиева Габерова
2. Петя Кънчова Кърпарова
3. Наска Димитрова Донова
4. Елица Павлова Павлова

РЪКОВОДИТЕЛ: Георги Стойчев
ТРЕТО място - ТЕНИС НА МАСА - VІІІ кл. - МОМИЧЕТА
1. Адриана Атанасова Славчева
2. Христина Димитрова Тодорова
3. Ива Найденова Радиловса
4. Теодора Павлинова Бажлекова

ТЕНИС НА МАСА. - VІІІ кл. - МОМЧЕТА
1. Михаил Станимиров Генов
2. Даниел Тодоров Моллов
3. Ангел Зафиров Танкинов
4. Иван Георгиев Йовчев

ТЕНИС НА МАСА - ІХ - ХІІ кл. - ДЕВОЙКИ
1. Стойка Красимирова Белнейска
2. Таня Иванова Вряшкова
3. Йорданка Георгиева Добрева
4. Николета Кръстева Павлова

ПЪРВО място - ТЕНИС НА МАСА - ІХ - ХІІ кл. - ЮНОШИ
1. Пею Георгиев Урилов 
2. Васил Грозданов Георгиев
3. Владимир Йорданов Джалов
4. Станислав Николов Хаджиев

РЪКОВОДИТЕЛ: Ева Дойчева

Спортни отбори през 2002/2003

БАСКЕТБОЛ: 
  • ПЪРВО място - общинско първенство
  • ПЪРВО място - областно първенство
  • ВТОРО място - зонално гр.Пловдив

    състав:

    1. Славчо Нучев - капитан
    2. Васил Преждаров
    3. Живко Биков 
    4. Любомир Влахов
    5. Борислав Игнатов
    6. Веселин Банчев
    7. Костадин Карчинов
    8. Красимир Байолов
    9. Мартин Михов
    10. Стефан Богоев

    ръководител: Г. Стойчев

ВОЛЕЙБОЛ:

  • ВТОРО място - общинско първенство

    състав:

    1. Георги Миладинов - капитан
    2. Иван Георгиев
    3. Симеон Кръстев
    4. Християн Патишанов
    5. Петър Зубев
    6. Васил Преждаров
    7. Дафин Методиев
    8. Звездалин Георгиев
    9. Георги Михов
    10. Любомир Стоичков

    ръководител: Д. Несторова

ЛЕКА АТЛЕТИКА:
  • ТРЕТО място - крос "Златна есен"
  • ТРЕТО място - общинско първенство

    състав:

    1. Васил Сапунов
    2. Славчо Филипов
    3. Борис Качанов
    4. Николай Коев
    5. Николай Диментиев
    6. Петко Родев
    7. Кръстьо Тютюнджиев
    8. Янко Йорданов
    9. Станимир Чавдаров
    10. Георги Миладинов
    11. Любомир Стоичков
    12. Пейо Кръстев
    13. Венцислав Колев

    ръководител: Г. Стойчев

ФУТБОЛ:
  • ТРЕТО място - общинско първенство

    състав:

    1. Димитър Велков
    2. Станимир Чавдаров
    3. Стефан Вангелов
    4. Любомир Иванов
    5. Иван Серев
    6. Илия Мавриков
    7. Георги Теленчев
    8. Боян Келчев
    9. Спас Ладжов
    10. Ивайло Бонев
    11. Милко Неделчев
    12. Никола Харалампиев
    13. Венцислав Петков
    14. Владимир Теленчев
    15. Илия Бонев
    16. Светослав Терзов
    17. Веселин Тодоров
    18. Пейо Кръстев

    ръководител: Г. Стойчев

ПЛУВАНЕ:
  • ВТОРО място - общинско първенство

    състав:

    1. Милко Неделчев
    2. Калоян Родев
    3. Дафин Методиев
    4. Веселин Траянов

    ръководител: Г. Кокозов

БАДМИНТОН:
  • ТРЕТО място - общинско първенство

    състав:

    1. Стоян Тодоров - капитан
    2. Тодор Илиев
    3. Георги Пройчев
    4. Цветан Търпов

    ръководител: Г. Кокозов